Jdi na obsah Jdi na menu

Ceník

Focení v Ateliéru :MAMINKA 1000 Kč  .... v ceně je 10 ks fotografií v plném rozlišení na CD. Focení cca hodinu . Mix fotografií a stylů vždy dle vzájemné dohody. Focení maminky s dítětem.

detiat05.jpg

RODINA BASIC 1500 Kč  .... v ceně je 15 ks fotografií v plném rozlišení na CD. Focení cca hodinu . Mix fotografií a stylů vždy dle vzájemné dohody. Focení dětí nad 9 měsíců s rodiči či sourozenci .

RODINA KLASIK 1900 Kč .... v ceně je 20 ks fotografií v plném rozlišení na CD. Focení cca hodinu až dvě . Mix fotografií a stylů vždy dle vzájemné dohody. Focení dětí nad 9 měsíců s rodiči či sourozenci .

RODINA PLUS 2300 Kč .... v ceně je 25-30 fotografií v plném rozlišení na CD. Focení cca hodinu až dvě. Focení dětí nad 9 měsíců s rodiči či sourozenci.

 

Focení v Ateliéru :

Těhotenské foto KLASIK 1500,- Kč v ceně je 10 ks fotografií v

teh4.jpg

 plném rozlišení na CD nebo DVD nebo přes internet.Focení cca 2 - 2,5 hod.. Mix fotografií a stylů(akt,glamour,portrét) vždy dle vzájemné dohody. 

 

Těhotenské foto PLUS 2000,- Kč v ceně je 15 ks fotografií v plném rozlišení na CD nebo DVD nebo přes internet. Focení cca 2 - 2,5 hod.. Mix fotografií a stylů(akt,glamour,portrét) vždy dle vzájemné dohody. Focení těhulky s partnerem či dětmi. 

 

Focení v Ateliéru :

Glamour a portrét ženy KLASIK 1500,- Kč

v ceně je 10 ks fotografií v plném rozlišení na CD nebo DVD nebo přes internet. Focení cca 1,5 - 2,5 hod.. Mix fotografií a stylů (akt,glamour,portrét) vždy dle vzájemné dohody.

 

glamour-fotka.jpg

Glamour a portrét ženy PLUS 2000,- Kč

v ceně je 10 ks fotografií v plném rozlišení na CD nebo DVD nebo přes internet. Focení cca 1,5 - 2,5 hod.. Mix fotografií a stylů (akt,glamour,portrét) vždy dle vzájemné dohody.
 

 Focení v Exteliéru :  

Portrétní foto v přírodě MAMINKA 1000,- Kč .... v ceně je 10 ks fotografií v plném rozlišení na CD nebo DVD nebo přes internet. Focení cca hodinu. Mix fotografií a stylů vždy dle vzájemné dohody. Focení maminky s dítětem.

f7.jpg

Portrétní foto v přírodě RODINA BASIC 1500,- Kč .... v ceně je 15 ks fotografií v plném rozlišení na CD nebo DVD nebo přes internet. Focení cca 1 - 1,5 hod.. Mix fotografií a stylů vždy dle vzájemné dohody. Focení dětí s rodiči či sourozenci .

Portrétní foto v přírodě RODINA KLASIK 1900,- Kč .... v ceně je 20 ks fotografií v plném rozlišení na CD nebo DVD nebo přes internet. Focení cca 1 - 2 hod.. Mix fotografií a stylů vždy dle vzájemné dohody.. Focení dětí s rodiči či sourozenci.

Portrétní foto v přírodě RODINA PLUS 2300,- Kč .... v ceně je 25-30 fotografií v plném rozlišení na CD nebo DVD nebo přes internet. Focení cca 2 - 2,5 hodiny. Mix fotografií a stylů vždy dle vzájemné dohody. Focení dětí s rodiči či sourozenci . 

 

 

Ke všem balíčkům focení venku koláž pro Vás ZDARMA !!!

 

kolaz-fotek-mala-pata.jpg

 Adresa ateliéru : Janovského 28 Praha 7 - Holešovice

 DODATEK: VŠECHNY FOTOGRAFIE JSOU UPRAVENÉ A RETUŠOVANÉ BEZ TISKU. NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NEUKAZUJI ANI NEPOSKYTUJI...výběr provádím já.....

Děkuji za pochopení POKUD CHCETE VYBRAT FOTOGRAFIE NAVÍC LZE SE DOMLUVIT

CENÍK platný od 1.prosince 2013